Chcete si e-knihu koupit? Budete mile překvapeni za kolik :-)

Chladná a temná noc. Od úst se kouří a konečky prstů rudnou následkem zimy. Na vlakovém nádraží v cizí zemi se potuluje spousta nepředvídatelných lidí. Mladá a krásná Nataša právě vykráčela z vlaku, který ji měl dopravit z Ukrajiny za studiem medicíny v Ostravě. Chvíle nepozornosti pramenící z vyčerpanosti po dlouhé cestě zaviní, že Nataša ztrácí zavazadlo, ve kterém má doklady i peníze. V okolí jen lidé, kteří o Natašin osud nejeví zájem. Z neznámého prostředí přichází člověk, který chce nádherně ženě pomoct. Ovšem není všechno zlato, co se třpytí… Je možnost volby, když vpadnete do pasti? Nebo je příliš pozdě na cestu zpět?

Kniha je dílem Matěje Novobilského, který se dlouhou dobu aktivně zajímá o život na Ukrajině, kde si i našel spoustu přátel. Autor se touto knihou snaží otevřít diskusi na téma zneužívání lidí bez sociálního zázemí, kteří se zneužití k prospěchu jiných přímo nabízejí. Podle Novobilského rozhodně není v pořádku, aby „oslabení“ jedinci sloužili s omezenými právy těm „druhým“. Část osobního honoráře věnuje spisovatel dvěma spolkům na ochranu zvířat, neboť se jedná o velkého podporovatele ochránců těch, kteří se jinak sami bránit nemohou.

Titul: Nataša

Autor: Matěj Novobilský

Rok vydání: 2016 – 2. Verze (1. verze v roce 2015)

Vydavatel: (Autor vydává vlastní cestou)

Počet stran: 185

Žánr: Próza pro dospělé

 

 

 

 

 

 Nataša je moje první kniha v současné době vydaná ve formě elektronického čtení. Momentálně pracuji na dalším příběhu, který bude pojednávat o fotbale a životě s ním spojený.


Doporučená cena za stažení 70,- // tato částka není závazná. Zaplatit můžete mnohem méně / více

Nataša

Přítelkyně slov rozebrala Natašu

11.02.2016 18:23
Paní Jana Špačková v pozici šéfredaktora vede městský čtrnáctideník Votických novin. V jejím zveřejněném životopise poukazuje i na svou práci v soukromém týdeníku Sedlčanský kraj. Jelikož je paní Špačková velmi znalá i v oboru Filologie (rovněž vystudovala FF UK v Praze),...